0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Persian Gulf Pro League
Esteghlal Tehran
۰
۰
Foolad Khuzestan FC
inprogress
۱۷:۰۰
Mes Rafsanjan
-
-
Tractor Sazi FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Mes Kerman FC
-
-
Havadar SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Malavan
-
-
Sanat Naft
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Brazil Serie A
Palmeiras
۴
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۱:۳۰
America Mg
۱
۲
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
Avai
۱
۲
Botafogo RJ
Finished
۰۲:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۲
۱
Western United
Finished
۱۲:۱۵
  Vietnam V-League
Da Nang
۰
۴
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۳:۳۰
  Vietnam V-League 2
Binh Phuoc
۰
۰
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۳:۳۰
DAK Lak
۰
۲
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۲:۰۰
Huda Hue FC
۱
۱
Long An
Finished
۱۲:۳۰
BHTS Quang Nam
۱
۵
Pho Hien
Finished
۱۳:۳۰
  Slovenia 2.SNL
Aluminij
۰
۱
Jadran Dekani
inprogress
۱۷:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Huracan
۱
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Lanus
۰
۴
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۴:۰۰
  Singapore Premier League
Lion City Sailors FC
۲
۴
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۵:۱۵
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
-
-
East Bengal FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
۰
۰
Ittihad Kalba
inprogress
۱۶:۴۵
Dibba AL Fujairah
۰
۱
Al Ain
inprogress
۱۶:۴۵
  Italy Campionato Primavera
Atalanta U19
۴
۲
Cesena U19
inprogress
۱۵:۳۰
Hellas Verona U19
-
-
Torino U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Zira
۰
۰
Shamakhi FK
inprogress
۱۷:۰۰
  Malaysia Super League
Sabah
۴
۱
Penang FC
Finished
۱۵:۰۰
Melaka United
۲
۳
Terengganu
inprogress
۱۵:۴۵
Petaling Jaya City FC
۰
۰
Selangor FC
inprogress
۱۵:۴۵
Pahang
۰
۰
Johor Darul Takzim FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Negeri Sembilan
۰
۰
Kedah
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division
Resistencia SC
۱
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
Sol de America
۲
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
12 de Octubre
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
  Bolivia LFPB
Club Universitario de Sucre
۲
۱
Independiente Petrolero
Finished
۰۴:۰۰
Blooming
۰
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۱:۴۵
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۱
۰
Olmedo
Finished
۰۳:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Nacional de Medellin
۳
۲
Independiente Medellin
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Bucaramanga
۰
۱
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۲:۰۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Majd
۰
۰
Al-Wahda
inprogress
۱۶:۳۰
Al-Wathbah
۰
۱
Jableh SC
inprogress
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Magara Young Boys
۰
۰
Aigle Noir Makamba
inprogress
۱۶:۳۰
  Argentina Reserve League
Defensa y Justicia Reserves
۰
۳
Rosario Central Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
Godoy Cruz Reserves
-
-
CA Talleres de Cordoba Reserves
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Croatia 1. NL
Kustosija
۰
۰
NK Dubrava Zagreb
inprogress
۱۶:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۱
۰
Orijent 1919
inprogress
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Bugesera FC
۰
۱
AP Rwandaise FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betim U20
۱
۱
America MG U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Slovakia 2. Liga
SK Slovan Bratislava B
۰
۱
KFC Komarno
inprogress
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Tirana
۲
۱
KF Laci
inprogress
۱۶:۳۰
  Israel Leumit League
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۰
۰
Maccabi Yafo Kabilyo
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Nof HaGalil
۰
۲
Hapoel Petah Tikva
inprogress
۱۶:۳۰
Maccabi Petach Tikva
۰
۰
Hapoel Umm Al Fahm
inprogress
۱۶:۳۰
Agudat Sport Ashdod FC
۰
۰
KAFR Qasim
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Acre FC
۰
۰
Hapoel Kfar-Saba
inprogress
۱۶:۳۰
Maccabi Ahi Nazareth FC
۰
۱
Hapoel Ramat Gan
inprogress
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Hasharon
۰
۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
inprogress
۱۶:۳۰
Ironi Tiberias
۲
۱
Hapoel Afula
inprogress
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
Shabab AL Sahel
۲
۰
Al Akhaa Al Ahli
inprogress
۱۶:۰۰
  Malawi Super League
Rumphi United
۰
۰
Blue Eagles
inprogress
۱۶:۰۰
  Romania Liga III Seria 10
ACS Gloria Bistrita
۳
۱
SCM Zalau
inprogress
۱۵:۳۰
  Bulgaria B PFG
Vitosha Bistritsa
۰
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
inprogress
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
KMC FC
۰
۰
Ruvu Shooting
inprogress
۱۶:۳۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۰
۰
FC Bunyodkor
inprogress
۱۷:۰۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۰
۰
Villa SC
inprogress
۱۶:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Igman Konjic
۰
۰
FK Velez Mostar
inprogress
۱۶:۳۰
  Oman 1st Division
Fanja
۰
۰
Salalah SC
inprogress
۱۶:۳۵
  United Arab Emirates Division 1
Baynounah SC
۱
۱
Dubai City FC
inprogress
۱۶:۴۵
  South Africa 1st Division
Cape Town Spurs
۰
۰
Polokwane City FC
inprogress
۱۷:۰۰
MM Platinum
۰
۰
Venda FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Kvitkovice
۰
۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
inprogress
۱۷:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
Starogard Gdanski
۰
۰
Gedania Gdansk
inprogress
۱۷:۰۰
Jarota Jarocin
-
-
Sokol Kleczew
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
ACS Targu Mures 1898
۲
۲
FC Hunedoara
inprogress
۱۵:۳۰
Metalurgistul Cugir
۳
۰
Academia Viitorul Cluj
inprogress
۱۵:۳۰
  World Friendly Club Matches
Kiyovu Sport
-
-
Mukura Victory
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Club Atletico Mitre
-
-
Club Atletico Alvarado
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Algeria Ligue 2
MC El Eulma
-
-
USM Annaba
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
JSM Skikda
-
-
NRB Telaghema
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Polonia Nysa
-
-
Stal Brzeg
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Jordan Jordan League
Sahab SC
-
-
AL Sareeh
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Bulgaria A PFG
Hebar 1918 Pazardzhik
-
-
PFC Lokomotiv Sofia
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg
-
-
FK Khimki
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Romania Liga III, Seria 5
AFC Odorheiu Secuiesc
۰
۱
CSO Plopeni
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
ACSO Filiasi
۲
۱
CSO Retezatul Hateg
inprogress
۱۵:۳۰
  Hungary 1st Division U19
Vasas Budapest U19
۲
۰
Ujpesti TE U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Algeria U21 League 2
JSM Skikda U21
۲
۰
NRB Teleghma U21
Finished
۱۲:۳۰
Hamra Annaba U21
۰
۰
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۲:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۰
۰
JS Bordj Menaiel U21
Finished
۱۲:۳۰
MC El Eulma U21
۱
۰
USM Annaba U21
Finished
۱۲:۳۰
AS Khroub U21
۲
۱
MO Constantine U21
Finished
۱۲:۳۰
Chaouia U21
۱
۰
CA Batna U21
Finished
۱۲:۳۹
E Sour El Ghozlane U21
۱
۱
US Souf U21
Finished
۱۲:۵۱
  Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira FC
۰
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۰:۳۰
Academia Puerto Cabello
۳
۱
Deportivo Lara
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Campeonato Paulista U20
Ferroviaria U20
۰
۳
Corinthians U20
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CD Tepatitlan de Morelos
۰
۲
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۳:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۳
۰
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore Dream United FC
۱
۵
Bengaluru FC II
Cancelled
۱۰:۰۰
MEG
۲
۱
Friends United
Finished
۱۲:۰۰
Bangalore Dream United FC
۰
۰
Students Union
Finished
۱۴:۰۰
  India Mizoram Premier League
Electric Veng FC
۰
۲
FC Venghnuai
Finished
۱۰:۰۰
  Uganda Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۵
۰
Olila High School (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Israel Liga Bet South
Hapoel Bnei Lod
۸
۴
Hapoel Ashkelon
Finished
۱۰:۳۰
Maccabi Beer Sheva
۱
۱
MS Shikun Hamizrach
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Mahane Yehuda
۱
۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Kiriat Ono
۰
۱
Hapoel Ganey Tikva
Finished
۱۲:۳۰
Beitar Ramat Gan
۲
۲
Bnei Jaffa Ortodoxim
Finished
۱۲:۳۰
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۳
۱
Maccabi Ironi Sderot
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Kfar Casem Shua
۲
۰
Maccabi Ironi Amishav
inprogress
۱۵:۳۰
  India Manipur State League
UKB
۲
۳
Klasa FC
Finished
۱۰:۳۰
AFC
۰
۰
NESU
Finished
۱۳:۴۵
  Bhutan League Women
Transport United FC (W)
۰
۱
Rtc FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Israel Liga Bet North
Hapoel Sandala Gilboa
۲
۱
Ihud Bnei Baka
Finished
۱۱:۴۵
Hapoel Bnei Pardes Fureidis
۰
۱
Hapoel Bnei Musmus
Finished
۱۲:۰۰
Maccabi Neve Shaanan Eldad
۰
۳
Maccabi Ahi Iksal
Finished
۱۲:۱۰
  Israel Liga Alef South
Maccabi Herzliya
۳
۲
Ironi Modiin
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Bikat HaYarden
۲
۰
Maccabi Ashdod
Finished
۱۲:۳۰
Bnei Eilat
۵
۰
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۳:۱۵
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۰
۴
Sport Club Dimona
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Marmorek
۰
۲
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۳:۳۰
Ironi Kuseifa
۲
۰
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Yavne
۱
۱
Hapoel Herzeliya
Finished
۱۴:۳۰
Holon Yermiyahu
۳
۲
Shimshon Kafr Qasim
inprogress
۱۵:۲۵
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Ireland U19 (W)
۱
۰
Northern Ireland U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Croatia U19 (W)
۵
۰
Montenegro U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Poland U19 (W)
۱
۲
France U19 (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Sweden U19 (W)
۱
۰
Greece U19 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Azerbaijan U19 (W)
۰
۰
Cyprus U19 (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Myanmar League 2
Kachin United FC
۲
۳
Myanmar University
Finished
۱۲:۳۰
  England Professional Development League
Barnsley U21
۱
۲
Sheffield Wednesday U21
inprogress
۱۵:۳۰
  Russia Youth Championship
CSKA Moscow U19
۲
۲
Zenit U19
Finished
۱۳:۳۰
Chertanovo U19
۰
۱
PFC Kuban Academy U19
Finished
۱۳:۳۰
Strogino U19
۳
۰
FK Orenburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Lokomotiv Moscow U19
۳
۱
Rostov U19
Finished
۱۳:۳۰
Sochi U19
۲
۱
Khimki U19
Finished
۱۳:۳۰
Krasnodar U19
۹
۲
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۵:۰۰
FC Nizhny Novgorod U19
۱
۲
Ural U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Africa COSAFA Cup U20
Zambia U20
۳
۰
Mauritius U20
Finished
۱۳:۳۰
Eswatini U20
۰
۰
Botswana U20
inprogress
۱۷:۰۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۴
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۳:۳۰
Adama Kenema
۱
۰
Mekelakeya
inprogress
۱۶:۳۰
  Israel Liga Alef North
Hapoel Migdal Haemeq
۲
۳
Hapoel Bueine
Finished
۱۴:۰۰
Maccabi Tamra FC
۰
۱
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۴:۰۰
MS Tzeirey Taibe
۰
۰
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Bnei Zalfa
۴
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Kfar Kana
۰
۰
Hapoel Qalansawe
inprogress
۱۵:۳۰
Hapoel Kaukab
۰
۰
Sport Club Tira
inprogress
۱۵:۳۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
۱
۲
Ihud Bnei Shefaram
inprogress
۱۵:۳۰
  Mongolia First League
Khukh Chononuud
۱
۱
Khad FC
Finished
۱۴:۳۰
  Republic of Kosovo 1st Division
KF Fushe Kosova
۱
۰
KF Flamurtari
Finished
۱۴:۳۰
  Ukraine Premier League
Veres Rivne
۱
۲
Metal Kharkiv
inprogress
۱۵:۳۰
Kolos Kovalivka
-
-
FC Ingulets Petrove
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 1
Lamphun Warrior FC
۰
۲
Buriram United FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 6
Vedita Colonesti
۰
۲
CS Universitatea Craiova II
inprogress
۱۵:۳۰
  South America U20 South American Games Women
Uruguay U20 (W)
۱
۰
Colombia U20 (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
ACS Ineu
۱
۱
CS Soimii Lipova
inprogress
۱۵:۳۰
Ghiroda SI Giarmata VII
۱
۱
CSM Scolar Resita
inprogress
۱۵:۳۰
CS Crisul Chisineu Cris
۰
۰
Phoenix Buzias
inprogress
۱۵:۳۰
Avantul Periam
۰
۱
Gloria Lunca Teuz Cermei
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
Unirea Bascov
۳
۱
FCSB II
inprogress
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
Druk Lhayul FC
۲
۰
Paro Rinpung
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
CSM Ramnicu Sarat
۱
۱
CS Aerostar Bacau
inprogress
۱۵:۳۰
  Algeria Division 1
MC Magra
-
-
RC Arba
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید